Vodafone Güvenli Depo

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.7 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Vodafone Türkiye
Akıllı cep telefonunuzda bulunan verileri güvenli bir depoda saklamak için Vodafone Güvenli Depo uygulamasını tercih edin.

Vodafone Güvenli Depo, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kullanacağınız özel bir depolama alanı uygulamasıdır. Akıllı cep telefonunuzun başına bir şey gelmesi halinde içinde bulunana verilerinizin kaybolmasını istemezseniz Vodafone Güvenli Depo mobil uygulamasının verilerinden yararlanabilirsiniz. 

Gelişmiş düzeyini git gide artıran Vodafone şirketi müşterilerini alternatif saklama alanı yaratarak da memnun etmeyi başarıyor. Cep telefonunuzda bulunan fotoğraflarınız, videolarınız, rehberiniz ya da diğer tüm dosyalarınız Vodafone Güvenli Depo ile güven içerisinde saklanıyor. Aile Bulutu seçeneği sayesinde uygulama içerisinde sakladığınız tüm verileri ailenizle ya da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Böylelikle çekmiş olduğunuz fotoğrafları tek tek gönderme derdini ortadan kaldırarak yedeklemeyi yapabilir ve direk onlarla dosyayı paylaşabilirsiniz. Vodafone Güvenli Depo ile yapacağınız dosya yükleme ve indirmeleriniz de internetinizden kullanmıyor. İnternet kullanımı olmadan da yedekleme işlemi yapabilirsiniz. 

Vodafone şirketi tarafından geliştirilen Vodafone Güvenli Depo ile tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberiniz yedeklenir; telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne farklı bir cihaz üzerinden anında ulaşabilirsiniz. Kişisel deponuzu kullanım kolaylığı açısından kategorilere ayırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı konum ya da tarih bilgisine göre sınıflandırabilirsiniz. Bu da erişim kolaylığı sağlar. 

Vodafone Güvenli Depo indir
DİĞER SÜRÜMLER